Nowa Dacia Logan

Co powiesz na nowoczesnego sedana, który pomieści całą Twoją rodzinę lub przyjaciół? A jego bagażnik bez problemu “połknie” ogromną ilość rzeczy, nawet na wakacyjny wyjazd? Właśnie takim autem jest Nowa Dacia Logan. To samochód, który potrafi naprawdę wiele, a przy tym kosztuje zaskakująco mało. Warto poznać ją bliżej!

Poznaj Nową Dacię Logan
Nowa Dacia Logan to samochód, który idealnie wpisuje się w oczekiwania kierowcy poszukującego praktycznego sedana. Odświeżona sylwetka zwraca uwagę - solidnie wyglądająca bryła podkreśla rozmiary auta, już od razu sugerując, że jest to pojazd, który potrafi naprawdę wiele pod względem przewożenia osób. A nowa linia świateł w kształcie litery Y dodaje autu dynamizmu i wyróżnia go na tle innych marek, a w połączeniu z pokaźną atrapą chłodnicy sprawia, że do tego auta po prostu chce się wsiadać! O tym aucie można napisać jeszcze wiele, ale nic nie zastąpi osobistego spotkania. Przyjdź do salonu Dacii i poznaj Logana bliżej. Ten samochód jeszcze nieraz Cię zaskoczy!

Nowa deska rozdzielcza zaprojektowana by jeszcze sprawniej i łatwiej obsługiwać najważniejsze elementy sterowania Nowego Logana. Dodatkowo duży 8" wyświetlacz centralny z funkcją bluetooth, nawigacją oraz systemem multimedialnym Media Control sprawi, że jazda Nowym Loganem będzie jeszcze przyjemniejsza.

Poznaj systemy wspomagania podczas jazdy, które ułatwią Ci nie jedną podróż.
  • Aktywny system wspomagania nagłego hamowania (AEBS)
  • System E-call (połączenie alarmowe)
  • System wspomagania parkowania przodem, tyłem oraz kamera cofania
  • System kontroli martwego pola
  • System wspomagania ruszania pod górę
  • Automatyczny hamulec postojowy
  • Regulator-ogranicznik prędkości
  • Elektryczne wspomaganie układu kierowniczego
Nowa Dacia Logan została poszerzona, wydłużona i obniżona dzięki czemu jej linia nadwozia zyskała drapieżny charakter.

Do dyspozycji w Nowej Dacii Logan mamy silnik dwupaliwowy benzynowy i LPG o mocy 100 KM z turbodoładowaniem. To idealne rozwiązanie, które oprócz przyjemności z jazdy i oszczędności na paliwie sprawia, że przyczyniasz się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla do środowiska. A co jeszcze lepsze - utrzymujesz gwarancję producenta oraz masz pewność, że instalacja została wykonana z perfekcyjną wręcz dbałością o wszystkie szczegóły.

Szanowni Klienci, informujemy, że w dniach 25-27/05 Dział Części Zamiennych oraz Serwis Mechaniczny w RRG Warszawa Białowieska pracuje w godzinach 8.00-17.00. Za utrudnienia przepraszamy.