DACIA LOGAN MCV

Czy pojemne, rodzinne kombi może jednocześnie być autem, jakie przykuwa uwagę innych? W końcu to są auta, które projektuje się dla rodzin po to, aby mogły bez problemu przewieźć wszystkie ich bagaże. Dacia Logan w wersji MCV pokazuje jednak, że można zrobić auto, którego elegancka linia nadwozia wyróżni je spośród innych pojazdów tego typu. A to jeszcze nie wszystkie atuty tego samochodu. Poznaj inne zalety Dacii - odwiedź nasz salon i sprawdź, co nowa Dacia Logan MCV może Ci zaoferować.

Niezawodne kombi

I nie chodzi nam tu bynajmniej o bezawaryjność. Bo to, że auta Dacii nie sprawiają kłopotów swoim właścicielom wie każdy. Sprawdzone rozwiązania sprawią, że Logan MCV przez lata będzie wiernie Ci służył, a autoryzowany serwis odwiedzać będziesz najwyżej na rutynowe przeglądy - aby utrzymać swojego Logana w perfekcyjnej kondycji!
Niezawodność Logana MCV polega też na tym, że nie poddaje się w żadnej sytuacji. Czy to trzeba przewieźć Ciebie i całą Twoją rodzinę (łącznie z psem) na urlop, czy też przetransportować lodówkę lub pralkę ze sklepu do mieszkania, Dacia daje radę. A w codziennych podróżach na trasie praca-dom-sklep-dom okaże się wiernym towarzyszem, który zapewnia przy tym niebywały komfort jazdy.


Zalety Dacii

Dacia Logan MCV od zawsze ceniona była za rozsądną cenę. Rzeczywiście - możliwość zakupu tak pojemnego kombi w cenie tak zaskakująco niskiej zdecydowanie kusi. Warto jednak pamiętać, że ta praktyczna odmiana Logana ma również inne atuty. Jedną z nich jest elegancka linia nadwozia.
Zaraz zaraz - czy budżetowe kombi w ogóle może być określone jako eleganckie? No cóż - spójrz na linię nadwozia Logana MCV. Wyraziście narysowany przód dodaje autu dynamizmu. A ciekawie rozwiązany tył auta skrywa bagażnik o nieporównywalnej pojemności. To naprawdę samochód, który bez najmniejszego problemu pomieści bagaże nawet dużej rodziny. Udźwignie jeszcze więcej!
Choć ciężko w to uwierzyć, to czasem nawet nawet dla bagażnika Logana MCV rzeczy do przewiezienia jest zbyt dużo. To właśnie dlatego na dachu znajdziesz relingi, które pozwolą Ci na zamontowanie bagażnika dachowego, jaki bez problemu pomieści wszystkie dodatkowe rzeczy.

Komfort jazdy

Spora ilość przestrzeni we wnętrzu sprawia, że bez problemu pomieści się tu nawet komplet pasażerów. A co ważne, nawet na dalekich trasach podróżować będą w komfortowych warunkach. Z kolei kierowców ucieszy fakt, że kokpit nowego Logana MCV jest rozwiązany w niezwykle intuicyjny sposób. Już od pierwszych chwil za kierownicą tego pojazdu poczujesz się tu, jakbyś tym samochodem jeździł od wielu lat. Wszystko jest na swoim miejscu i nie musisz się zastanawiać, gdzie akurat szukać danego przełącznika.

Komfort jazdy to jednak nie tylko przestrzeń. To również łatwe prowadzenie tego auta. Nowy Logan MCV ma niezwykle precyzyjny układ kierowniczy. Dzięki temu. zyskasz idealną kontrolę nad każdym ruchem tego pojazdu.