Dacia Elektryczna - Nowa Dacia SpringDacia otwiera nowy rozdział w swojej historii prezentując model w 100% ELEKTRYCZNY! 


Oto Dacia Spring samochód prosty, a zarazem solidny,

wyposażony w technologie uławiające codzienne użytkowanie.

 

Już za 87 400 zł z kamerą cofania, lakierem metalizowanym i kołem zapasowym!


Pierwsza elektryczna Dacia

Marka Dacia chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom swoich Klientów wykorzystała doświadczenie lidera elektromobilności od ponad 10 lat, a zarazem swojego partnera biznesowego markę Renault tworząc pierwszy elektryczny samochód.

Dacia Spring to pierwszy w pełni elektryczny miejski samochód, który łączy 3 podstawowe cechy marki Dacii:
  • prostota
  • solidność
  • przystępność cenowa
Dodatkowymi atutami samochodu są łatwość ładowania i prosta obsługa techniczna oraz cicha praca bez drgań.

Pierwsze wersje Dacii Spring pojawią się na rynku wiosną 2021r.


Ten czteroosobowy miejski samochód idealnie wpasuje się w potrzeby rynku. Seryjna wersja Dacii Spring posiada zasięg 200 km zgodnie z WLTP. Model ten wyglądem przypomina niewielkiego SUV-a o nadwoziu wyróżniającym się pastelowym szarym kolorem z fluorescencyjnymi pomarańczowymi wstawkami. Ciekawostką jest to, że elementy takie jak nakładki na nadkola, relingi dachowe czy listwy na drzwiach są z prążkowanego materiału.

To nie wszystko! Przód Dacii Spring posiada pełne ledowe reflektory, które zostały podzielone na dwie części: pojedyncza pozioma linia u góry oraz 3 elementy wbudowane w zderzak. Tył samochodu posiada również światła LED, które przybierają kształt podwójnej litery Y. Maska oraz pełny grill nadają Dacii Spring dynamicznego i agresywnego charakteru.Wyślij Formularz