Program Dacia SMART START

Lepszego STARTU z nową Dacią nie mogłeś sobie wyobrazić!


Nie musisz nic wpłacać, rata pozostaje wyjątkowo niska, a już za parę dodatkowych złotych wchodzisz na wyższy poziom mocy, komfortu i zapewniasz sobie gwarancję spokoju korzystając z dodatkowych usług np. pakietu przeglądów z przedłużoną gwarancją.

Dlaczego SMART START?


  • Dzięki programowi Smart Start nowa Dacia jest bliżej niż myślisz. Skorzystaj z wyjątkowej oferty i wyjedź z salonu Nową Dacią.
  • W programie Smart Start możesz mieć nową Dacię bez wpłaty własnej oraz z niską ratą już od 451 zł (RRSO 8,59%). Okres finansowania od 25 do 61 miesięcy.
  • Dzięki programowi Smart Start, już za parę dodatkowych złotych miesięcznie możesz skorzystać z usług dodatkowych: przeglądów, ubezpieczenia…, a Twoja Dacia zyska bogatsze wyposażenie lub więcej mocy.
  • A na koniec umowy to Ty zdecydujesz co zrobisz ze swoim samochodem. Zmienisz samochód na nowy? Czy też będziesz cieszyć się jazdą dotychczas użytkowaną Dacią.

Dacia Sandero już od 464 zł/msc  (RRSO 8,55%)
Dacia Sandero Stepway już od 711 zł/msc (RRSO 8,55%)
Dacia Logan już od 483 zł/msc  (RRSO 8,55%)
Dacia Logan MCV już od 540zł/msc  (RRSO 8,55%)

Dacia Duster już od 599 zł/msc (RRSO 8,55%)
Dacia Lodgy już od 683 zł/msc (RRSO 8,55%)
Dacia Dokker już od 788 zł/msc (RRSO 8,55%)

Szanowni Państwo, informujemy, że od dnia 1 września zmianie ulegają godziny pracy Salonów i Serwisów RRG Warszawa. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w zakładce KONTAKT. ZAPRASZAMY!