Zimowa Akcja Dacia

Polecane opony zimoweDlaczego należy zmieniać opony?

Zmiana opon o odpowiedniej porze roku znacznie wydłuża ich przebieg i żywotność i zwiększone bezpieczeństwo na drodze. W niskich temperaturach opony letnie szybciej się zużywają, podczas gdy bardziej elastyczne opony zimowe szybciej zużywają się podczas letnich upałów.


Co dają opony zimowe?

Opony zimowe zwiększają bezpieczeństwo w niskich temperaturach w każdych zimowych warunkach. Nowoczesne opony zimowe ze specjalną technologią lamelek zapewniają lepszą przyczepność nie tylko na śniegu czy lodzie, ale także na zamarzniętych nawierzchniach pokrytych błotem.

Kiedy trzeba wymienić opony na zimowe?

Zaleca się zmianę opon na zimowe, kiedy temperatura spada poniżej plus 7 stopni Celsjusza.

Jak mogę ograniczyć zużycie opon i koszty eksploatacji samochodu?


Regularna kontrola ciśnienia powietrza w oponach pozwala zmniejszyć wydatki na ogumienie, ponieważ opony zużywają się w bardziej jednolity sposób, a ponadto samochód zużywa mniej paliwa.
Kompletne koła zimowe na raty


Rekomendowana cena dotyczy 1 sztuki i zawiera podatek VAT.


Wycieraczki i AkumulatoryCzy oryginalne akumulatory oferowane w Serwisie są lepsze niż nieoryginalne?

Oryginalne akumulatory są idealnie dopasowana do danego modelu samochodu. Akumulatory Renault objęte są 3-letnią gwarancją, akumulatory Motrio – 2-letnią gwarancją. Warunkiem trwałości akumulatora jest przede wszystkim właściwy jego dobór do auta, jak i odpowiednia eksploatacja.

Kiedy należy wymienić akumulator?

Konieczność wymiany akumulatora zazwyczaj pojawia się po około 2- 3 latach eksploatacji, jednak jego żywotność warunkuje wiele czynników, jak choćby pogoda czy sposób użytkowania. Należy zwracać uwagę na na pierwsze objawy zużycia: wolniejszy rozruch, spadek mocy wyposażenia elektrycznego.

Jak często i dlaczego należy wymieniać wycieraczki?

Minimum raz w roku lub tak często, jak potrzeb, aby zachować doskonałą widoczność.
Kiedy zaczynają rozmazywać wodę po szybie i zaczynają hałasować

Akcesoria

Dywaniki tekstylne 205 zł
Poprzeczki dachowe 539 zł
Uchwyt na telefon 105 zł
Wkład do bagażnika 175 zł


Szanowni Klienci, informujemy, że w dniach 20-23 października w salonie RRG Warszawa Aleje Jerozolimskie działy: Sprzedaż Samochodów Nowych i Używanych oraz Ubezpieczenia i Finansowania czynne będą od 9.00-18.00. Przypominamy również, że w dniach 1-31 października Stacja Kontroli Pojazdów RRG Warszawa Aleje Jerozolimskie czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00, sobota - nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.